89313, Закарпатська область, Свалявський район,
с. Поляна, “Сонячне Закарпаття”
+380 50-50-70-637
foshter_sonzak@ukr.net

Закарпаття – чудове місце для відпочинку!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Закарпаття – єдиний регіон України, який знаходиться за головними Карпатськими хребтами. Це підкреслює його транспортну віддаленість від решти території країни, зв`язок з якою можлива тільки через перевали.

Серед Закарпатського регіону, шо використовують для лікування природні фактори, функціонує мережа санаторіїв в системі ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів провспілок України «Укрпрофоздоровниця». Його представництво в Закарпатській області обєднує сім оздоровниць на 2000 ліжок та гідрогеологічну режимно-експлуатаційну станцію.

 

Хто хоч раз побував на Закарпатті, назавжди запам`ятає чарівну природу цього краю. Багато сонячних і теплих днів, цілюще, настояне на глиці гірське повітря, численні джера мінеральних вод – усім цим природа щедро наділила Закарпатську область.

Закарпаття є ідеальним місцем для сімейного відпочинку та медичної реабілітації хворих на переважну більшість захворювань, що підлягають лікуванню природними факторами.

Особливістю закарпатських оздоровниць э й те, що вони функціонують цілий рік, передусім – завдяки наявності мінеральних вод, лікування якими проводиться в будь-яку пору року.

розпочалася ще за часів Австро-Угорщини, коли було відкрито перші так звані купелі. Відтоді їх традиційно використовують для лікувальних цілей. І хоч би яким принадним було Закарпаття для сфери туризму, актуальним є збереження його пріоритету та спрямованості саме як лікувально-оздоровчого регіону. Нині гостро стоїть питання раціонального використання природних ресурсів для цього краю, розширення аспектів їх застосування.

Серед лікувальних та санаторно-курортних закладів Закарпатського регіону, шо використовують для лікування природні фактори, функціонує мережа санаторіїв в системі ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів провспілок України “Укрпрофоздоровниця”. Його представництво в Закарпатській області обєднує сім оздоровниць на 2000 ліжок та гідрогеологічну режимно-експлуатаційну станцію.

Численні лікувальні природні фактори Закарпаття дають можливість лікувати практично всі захворювання. У с лікують хвороби серцево-судиної та нервової системи; успішно лікує патологію опорно-рухового апарату; унікальна вода, яку використовують у , допомагає вилікувати захворювання крові та кровотворних органів; ефективно позбавляють заворювань шлунково – кишкового тракту води типу “Боржомі” та “Есентуки” в , , .

В оздоровницях функціонують спеціалізованні відділення медичної реабілітації хворих у санаторно-курортних умовах:

  •      для хворих, які перенесли інфаркт міокарда та жінок з порушеннями перебігу вагітності. Також тут здійснюється також відновлювальне лікування хворих із порушеннями мозкового кровообігу;
  •      для хворих, які перенесли операції з приводу резекції шлунку та операції на органах черевної порожнини;
  •      для хворих з ендокринною паталогією (цукровий діабет);
  •      для хворих із захворюваннями крові та кровотворних органів.

Рівень лікувально – діагностичного та побутового обслуговування відповідає основним вимогам організації санаторно – курортного обслуговування в реабілітаційних відділеннях.

Лише санаторії ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” в Закарпатській області мають ліцензії на використання мінеральних вод (аналогів у Європі немає), які подаються безпосередньо з джерела до бюветів та ванного відділення.

Лише в ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” медичні кадри, лікарі з науковими званнями, досвідчений обслуговуючий персонал постійно підвищують свою кваліфікацію, що дає можливість хворим та відпочивальникам отримувати у профспілкових оздоровницях всі види медичних послуг, проживаючи при цьому в комфортабельних номерах.

Щороку в здоровницях представництва лікуються 37-38 тис. хвоих. Приймаються на лікування також організованні дитячі колективи.

Лікування хворих здійснюється з урахуванням основної та супутньої паталогії згідно з медичними рекомендаціями та методиками, розробленими у профільних науково-дослідних інститутах, медичних вищих навчальних закладах, провідних клінічних установах та затвердженими МОЗ України.

В оздоровницях також функціонують спеціалізованні відділення медичної реабілітації хворих у санаторно-курортних умовах:

  •     для хворих, які перенесли інфаркт міокарда та жінок з порушеннями перебігу вагітності. Також тут здійснюється також відновлювальне лікування хворих із порушеннями мозкового кровообігу;
  •     для хворих, які перенесли операції з приводу резекції шлунку та операції на органах черевної порожнини;
  •     для хворих з ендокринною паталогією (цукровий діабет);
  •     для хворих із захворюваннями крові та кровотворних органів.
  •     для хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату

Ласкаво просимо на Закарпаття!

За матеріалами сайту rest4u.com.ua

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.