Онлайн замовлення

Погода на курорті


Відпочиваючі санаторію Сонячне Закарпаття мають змогу обрати проживання в наступних номерах

Двохмісні номери знаходяться переважно в ІІ та ІІІ корпусах. Орієнтація по сонцю залежить від місця розмішення номеру. Вид з вікна переважно на ліс. Мають окремий санвузол з ванною або душовою кабінкою, укомплектовані двома ліжками, шафою для одягу та іншими необхідними меблями. Всі номери обладнані холодильником і телевізором. Наявний комплект посуду (як правило графін та дві склянки). Переважна більшість номерів в ІІ та ІІІ корпусах мають балкон.

Одномісні номери знаходяться в І, ІІ та ІІІ корпусах. Орієнтація по сонцю залежить від місця розмішення номеру. Вид з вікна переважно на ліс. Мають окремий санвузол з душовою кабінкою, укомплектовані двома ліжками, шафою для одягу та іншими необхідними меблями. Всі номери обладнані холодильником і телевізором. Наявний комплект посуду (як правило графін та дві склянки). Переважна більшість номерів в ІІІ корпусі та частина в І та ІІ корпусах мають балкон.

Двокімнатні номери покращеного планування знадяться переважно І та VІ корпусах, в меншій мірі в ІІ та ІІІ корпусах. Орієнтація по сонцю залежить від місця розмішення номеру. Вид з вікна переважно на ліс.

Мають поєднаний чи роздільний санвузол з ванною або душовою кабінкою, укомплектовані меблевою “стінкою”, м’якою частиною (диван, крісла), ліжком (ліжками), телевізором, холодильником, набором посуду. Переважна більшість номерів окрім VІ корпусу мають балкон.