Онлайн замовлення

Погода на курорті


Дозвілля

Cтворити відпочиваючим умови для цікавого дозвілля в санаторії Сонячне закарпаття – одне з найважливіших завданнь. Колектив санаторію з радістью запропонує Вам культурно-розважальні заходи на будь-який смак:

Спортивно-масова робота: кабінет лікувальної фізкультури; відкриті майданчики iз штучним покриттям для гри у волейбол, великий та настiльний тенiс, бадмiнтон; гімнастичний майданчик, футбольне поле, басейн з природнiм нагрiвом води, прокат спортивного інвентаря. Зимове катання на лижах, санях та ковзанах, гірськолижний витяг в межах населеного пункту.

Культурно-масова робота: клубні міроприємства, демонстрація кiнофiльмів, проведення танцювальних вечорів, вечорів вiдпочинку, виступів професiйних і самодiяльних артистів, послуги бiблiотеки, кінозалу; пішохідні прогулянки територiєю санаторiю, теренкурними маршрутами по лісу, в сусiднiй санаторiй "Поля¬на", автобуснi екскурсiї в санаторiй "Карпати", м. Свалява, м. Мукачево, м. Ужгород тощо.

Торгівельне та побутове обслуговування: продовольчі та промислові торгівельні точки, упорядкований ринок, салони краси з парихмахерською, манікюром і педикюром, числені точки харчування; можливість організації відзначен¬ня урочистих подій в ресторанi та кафе санаторiю, зоні відпочинку “Уклин” та на природі.

Послуги зв’язку: пошта, телеграф, міжміський зв’язок (с. Поляна), торгівля газетами та журналами, книжковою продукцією. Стабільний прийом на мобільні телефони операторів UMC та Київстар.Транспортні послуги: місцеве та міжміське автобусне сполучення, платна автостоянка з охороною.

Забезпечення релігійних потреб відпочиваючих: православна церква та молитовний будинок християн вiри євангельської в с. Поляна; православна, римо- та грекокатолицькі церкви в м. Свалява.

Екскурсії та тури:

Купання в кращих чанах Закарпаття

Виставка церковної дерев`яної архітектури Закарпаття

SPA-ЭКСКУРСИЯ НА ТЕРМАЛЬНЫЕ БАССЕЙНЫ В КОСИНО

МИЛЫЙ УЖГОРОД С АРОМАТОМ КОФЕ И МИНИ-СКУЛЬПТУРКАМИ

ЭКСКУРСИЯ В ВОЕВОДИНО «ПАРК ШЕНБОРНА, КАТАНИЕ НА КОНЯХ И ФОРЕЛЬ»