Онлайн замовлення

Погода на курорті


Медичнi покази для вiдбору хворих на лiкування

Медичнi покази для вiдбору хворих на лiкування:

Езофагіт, больова, диспептична, дисфагічна і змішана форми, легкого та середнього ступеню важкості, поза фазою загострення.

Виразкова хвороба шлунку та виразкова хвороба дванадцятипалої кишки поза фазою загострення, без рухової недостатності шлунка, нахилу до кровотеч, пенетрації та підозри на можливість злоякісного переродження.

Хронічний гастрит з секреторною недостатністю шлунку поза фазою загострення (гастрит типу А, атрофічний, фундальний).

Хронічний гастрит зі збереже¬ною та підвищеною шлунковою секрецією поза фазою загострення (гастрит типу В, поверхневий, антральний)

Хронічний гастродуоденіт поза фазою загострення.

Функцiональнi захворювання шлунку. Пілороспазм. Диспепсiя.

Хвороба Крона, легкого та середнього ступеню важкості, поза фазою загострення.

Хронічні коліти і ентероколіти, легкого і середнього ступеню важкості, поза фазою загострення, окрім стенозуючих, туберкульозних, виразкових, бактеріальних та паразитарних форм.

Синдром подразненого кишечнику, легкого та середнього ступеню важкості, поза фазою загострення.

Дискінезія кишечнику з явищами стазу або діареєю, поза фазою загострення.

Хронічні вірусні гепатити, неактивна фаза; стан після перенесеного гострого вірусного гепатиту, не раніше ніж через три місяці після виписки зі стаціонару.

Хронічний персистуючий гепатит, в т.ч. з токсичним ураженням печінки, неактивна фаза.

Жовчнокам’яна хвороба (холелітіаз) І та II стадії, без нападів печінкової коліки, за винятком форм, ускладнених інфекцією, та таких, які потребують оперативних втручань.

Хронічний холецистит, холангіт (ангіохоліт) різної етіології поза фазою загострення, без нахилу до частих загострень та явищ жовтяниці.

Дискинезiя жовчовивідних шляхiв. Спазм сфiнктера Оддi.

Хронічний панкреатит паренхіматозний, рецидивуючий (крім туберкульозного), легкого та середнього ступеню важкості, фаза ремісії, без нахилу до частих загострень. Латентна форма хронічного панкреатиту.

Синдром оперованого шлунку (після операцій з приводу виразкової хвороби шлунку та дванадцяти¬палої кишки) з наявністю демпінг- і гіпоглікемічного синдрому легкого та середньо¬го ступеню важкості, астенічного синдрому, гастриту культі, панкреатиту, холециститу, гастроентериту, коліту при задовільному загальному стані та зміцнілому післяопераційному рубці, не раніше ніж через три місяці після оперативного втручання.

Післяхолецистектомічний синдром при задовільному загальному стані і зміцнілому післяопераційному рубці, не раніше ніж через три місяці після оперативного втручання.

Цукровий діабет (І тип, II тип), легкого та середнього ступеню важкості, компенсований або субкомпенсований (гіперглікемія не вище 9 ммоль/л), без схильності до кетоацидозу та гіпоглікемічних станів, ускладнений хронічним холециститом, холангітом, дискинезією жовчовивідних шляхів та кишечника, гастритом, виразковою хворобою шлунку і дванадцятипалої кишки поза фазою загострення.